Komunikaty prasowe

16.05.2017

OBC Funbus – shuttle bus Olivia Business Centre

Olivia Business Centre z nową usługą dedykowaną pracownikom centrum.
24.04.2017

Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS we współpracy z Olivia Business Centre

Naukowcy, ludzie z pasją mówić będą o psychologii w codziennym życiu, bez cenzury, otwarcie na różne tematy. Już w najbliższy czwartek, 27 kwietnia, pierwsze spotkanie – w coworkingu o4 OBC – w ramach projektu Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS w Sopocie. O tym, czy z towarzyszącego nam na co dzień stresu można uczynić sojusznika i jak go efektywnie wykorzystać opowie Mateusz Banaszkiewicz,...
16.03.2017

Olivia Business Centre z kolejną inwestycją – powstaje Olivia Seven. Setki nowych miejsc pracy już w pierwszym półroczu 2018 roku

Gdańskie Olivia Business Centre – jeden z najciekawszych, wielofunkcyjnych projektów biurowych w kraju – rozpoczęło realizację kolejnej inwestycji. Równolegle z Olivia Star powstaje Olivia Seven. Budynek, o łącznej wynajmowalnej powierzchni blisko 30 tys. mkw., powiększy dostępną w OBC przestrzeń dedykowaną firmom do niemal 150 tys. mkw.; wliczając górujący nad Metropolią Gdańską ultranowoczesny Star. Zakończenie prac nad „siódemką” ma nastąpić na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2018 roku.
08.03.2017

Razem znaczy więcej

BPO Education Center Sopockiej Szkoły Wyższe oraz Job Office kolejny raz wspólnie edukowały księgowych. Tym razem dla thyssenkrupp i Fujifilm oraz Kemira.
06.03.2017

Olivia Business Centre gościć będzie świat

W dniach 7-9 marca w Gdańsku odbędzie się siódma edycja jednej z największych konferencji poświęconych transportowi i logistyce w Europie Centralnej – Transport Week. Tym razem wydarzenie zostanie poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie przyjaznych środowisku technologii w branży morskiej, portowej oraz logistycznej.
17.02.2017

Maciej Kosycarz o niezwykłych zwykłych zdjęciach w Olivia Business Centre

W poniedziałek, 20 lutego, Olivia Business Centre gościć będzie znakomitego fotoreportera Macieja Kosycarza. To kolejne spotkanie autorskie organizowane przez OBC w ramach interdyscyplinarnego projektu firmy, Olivia Cooltura.