Komunikaty prasowe

08.03.2017

Razem znaczy więcej

BPO Education Center Sopockiej Szkoły Wyższe oraz Job Office kolejny raz wspólnie edukowały księgowych. Tym razem dla thyssenkrupp i Fujifilm oraz Kemira.
06.03.2017

Olivia Business Centre gościć będzie świat

W dniach 7-9 marca w Gdańsku odbędzie się siódma edycja jednej z największych konferencji poświęconych transportowi i logistyce w Europie Centralnej – Transport Week. Tym razem wydarzenie zostanie poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie przyjaznych środowisku technologii w branży morskiej, portowej oraz logistycznej.
17.02.2017

Maciej Kosycarz o niezwykłych zwykłych zdjęciach w Olivia Business Centre

W poniedziałek, 20 lutego, Olivia Business Centre gościć będzie znakomitego fotoreportera Macieja Kosycarza. To kolejne spotkanie autorskie organizowane przez OBC w ramach interdyscyplinarnego projektu firmy, Olivia Cooltura.
23.01.2017

Goyello stawia na dalszy rozwój w Olivia Business Centre

Goyello, polsko-holenderska firma IT, planuje dalszy dynamiczny rozwój w Olivia Business Centre. Firma przedłużyła umowę najmu przestrzeni biurowej w OBC, decydując się na dodatkowy metraż i przeniesienie do Olivia Star. Zespół Goyello jest Rezydentem Olivii od 2011 roku, czyli od początku istnienia centrum. ...
12.12.2016

Nordea Bank AB wśród najemców Olivia Star

Nordea Bank AB Oddział w Polsce jest jednym z najemców nowo powstającego budynku kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku – Olivia Star. Wynajął w nim dwa piętra, czyli blisko 2600 mkw. Olivia Business Centre jest jedną z najciekawszych, wielofunkcyjnych inwestycji biurowych w kraju.
07.12.2016

Schibsted z widokiem na morze w budynku Olivia Star w Gdańsku

Trójmiasto, 6 grudnia 2016 r. – Schibsted Tech Polska Sp. z o.o., należąca do norweskiej grupy mediowej Schibsted Media Group, wprowadzi się do Olivia Star. Firma zajmie ponad 860 mkw. na 21 piętrze w tym najwyższym budynku biurowym w Trójmieście.