Komunikaty prasowe

23.11.2016

Przedsiębiorcy Pomorza i Indonezji w Olivia Business Centre

 Już w czwartek, 24 listopada przedsiębiorcy z Pomorza będą mieli możliwość nawiązania nowych, międzynarodowych relacji biznesowych. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Olivia Business Centre gościć będą bowiem przedstawicieli władz oraz przemysłowców z indonezyjskiej Jawy Wschodniej.
16.11.2016

Uwolnij ideę! Venture Day w Olivia Business Centre

Już jutro, 17 listopada, w Olivia Business Centre (OBC) rozpoczyna się konferencja Venture Day (VD). Ten wyjątkowy projekt od czterech lat realizuje koncepcję łączenia wielu zróżnicowanych środowisk, wspierając polski ekosystem innowacji i integrując świat nauki ze światem biznesu.
14.11.2016

Różnorodność. Inspiracja. Integracja.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Olivia Business Centre. Jakie są najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z funduszy europejskich? Na czym polega współpraca korporacji z funduszami inwestycyjnymi venture capital, inkubatorami i akceleratorami? Czy CSR jest dla małych i dużych? To zaledwie kilka tematów poruszanych podczas wydarzeń organizowanych w OlBC w ramach startującego właśnie IX Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (14-20 listopada).
20.10.2016

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza w Olivia Business Centre, biznesowym sercu Trójmiasta

Do budynku Olivia Six, znajdującym się na terenie Olivia Business Centre, zawitała nowa organizacja wspierająca przedsiębiorców, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP). Nowy Rezydent będzie więc odtąd działał na rzecz rozwoju pomorskiej gospodarki w nowoczesnym biurze w jednym z najbardziej ekologicznych budynków w tej części Europy. ...
27.09.2016

Carsharing, rowery i nowe skrzyżowanie w Olivia Business Centre

Czas i łatwość dotarcia do pracy jest jedną z najważniejszych rzeczy decydujących o zadowoleniu pracownika. Olivia Business Centre inwestuje więc w kolejne ułatwienia dojazdu do biurowców w dzielnicy biznesowej w Gdańsku Oliwie.
05.09.2016

Fujifilm otwiera europejskie centrum usług wspólnych (European Shared Services Center) jako nowy oddział w Gdańsku, w Polsce

FUJIFILM Europe ogłosiła utworzenie nowego oddziału – FUJIFILM Europe Business Service Sp. z o.o. (FEBS), w Gdańsku, w Polsce. Od 1 września 2016 roku FEBS będzie prowadzić działalność oraz wykonywać procesy operacyjne dla FUJIFILM w Europie głównie w obszarze finansów, zaopatrzenia i zasobów ludzkich w ramach europejskiego centrum usług wspólnych.