14.06.2017, 13:04

Małgorzata Gwozdz kieruje działem HR w Olivia Business Centre

Katarzyna Halicka
PR Manager
Olivia Business Centre
mobile: +48 533 309 771

Małgorzata Gwozdz dołączyła do zespołu Olivia Business Centre. Jako Dyrektor HR odpowiadać będzie m.in. za opracowanie nowej strategii personalnej OBC i zapewnienie spójności standardów zarządzania ludźmi oraz komunikacji wewnętrznej we wszystkich spółkach firmy.

Małgorzata Gwozdz jest uznanym ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie Human Resources. Zdobywała je m. in. w Ergo Hestia – jednej z największych firm branży finansowej oraz Ernst&Young, firmie headhunterskiej z tzw. wielkiej czwórki. Przez ostatnie lata kierowała zespołem HR odpowiedzialnym za opracowanie i realizację strategii rozwoju zasobów ludzkich; w tym projekty rozwojowo-szkoleniowe, zarządzanie polityką wynagrodzeń i benefitów oraz komunikację wewnętrzną. Ma na koncie liczne sukcesy w obszarze wdrożeń nowatorskich projektów HR, opartych o rozwiązania gwarantujące sukces biznesowy, przy jednoczesnym zadowoleniu i satysfakcji pracowników.

- Rozpoznawanie natury ludzkiej jest moją pasją, chętnie badam i szukam powiazań między indywidualną motywacją pracowników, a sukcesem firmy. Cenię bezpośrednią komunikację i wierzę, że warto szukać pozytywów w różnych sytuacjach – mówi o sobie.

Małgorzata Gwozdz ukończyła psychologię i marketing, brała także udział w licznych programach rozwojowych w obszarze HR i zarządzania dedykowanych kadrze menadżerskiej.

Mężatka, mama dwóch synów. Pasjonatka fitnessu i jazdy rowerem.

Olivia Business Centre jeden z najciekawszych wielofunkcyjnych projektów biurowych w Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku. Obecnie biura wynajmuje tu blisko 200 firm, m.in. topowe korporacje – Amazon, Bayer, Energa, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje wsparcia biznesu, jak Invest In Pomerania czy Agencja Rozwoju Pomorza, startupy.

OBC zapewnia rezydentom optymalne warunki rozwoju. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych w kompleksie wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe.

rozmiar: 282.8 KB, typ: pdf
dodano: 14 czerwca 2017