20.06.2017, 15:30

Olivia Business Centre zaprasza na spotkanie z Anną Miotk

Katarzyna Halicka
PR Manager
Olivia Business Centre
mobile: +48 533 309 771

W środę, 21 czerwca o godzinie 18:00 Olivia Business Centre zaprasza na spotkanie z Anną Miotk, doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce, trenerką biznesu, ekspertką prowadzącą szkolenia z zakresu marketingu i PR. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu Olivia Cooltura.

Anna Miotk jest autorką książek „Badania w public relations”, „Skuteczne social media” i licznych publikacji w tytułach branżowych. Jej najnowsza pozycja, „Nowy PR. Jak internet zmienił public relations” to pierwsza polska książka opisująca trendy w sieci, które wpłynęły na zmiany w sposobie prowadzenia działań w obszarze public relations. Tytuł zawiera obszerną charakterystykę najważniejszych kierunków rozwoju PR. W publikacji przedstawiono m.in. wyniki badań przeprowadzonych przez uznane firmy badawcze oraz podano praktyczne przykłady aktywności komunikacyjnej uznanych firm. Nie zabrakło w niej także wskazania kierunków dalszego rozwoju, przedstawienia technologii wspierających pracę specjalisty PR czy standardów w mierzeniu efektów działań PR wraz z przeglądem narzędzi umożliwiających ich pomiar.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak skutecznie i efektywnie działać w segmencie PR w czasach rewolucji w komunikacji, prymatu internetu i social mediów, formatów wideo, mobile, w dobie prosumentów i multiscreeaningu.

Spotkanie w Olivia Sky Club poprowadzi Monika Bogdanowicz (Olivia Business Centre).

Głównym partnerem wydarzenia jest Energa.

Partnerzy:

partnerzy

Więcej informacji

O Olivia Cooltura

Olivia Cooltura jest interdyscyplinarnym projektem Olivia Business Centre, dedykowanym promocji i popularyzacji szeroko pojętej kultury, w każdym jej aspekcie. Dedykowany jest zarówno rezydentom OBC, jak i mieszkańcom Trójmiasta. Z założenia ma integrować społeczność skupioną wokół Olivii, służyć budowie i rozwojowi wzajemnych relacji. W ramach Olivia Cooltura realizowany jest m.in. cykl koncertów muzyki poważnej Olivia Camerata, organizowane są też inspirujące spotkania autorskie.  Gośćmi Olivia Business Centre byli m.in. Magdalena Grzebałkowska, Aleksandra Pogorzelska, Marek Kamiński czy Paweł Tkaczyk. W gronie partnerów Olivia Cooltura są m.in. Energa, Wojewódzka Miejska Biblioteka Publiczna, StaraOliwa.pl, Wspólnota Gdańska, Restauracja Lobster (OBC).

Olivia Business Centre jeden z najciekawszych wielofunkcyjnych projektów biurowych w Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku. Obecnie biura wynajmuje tu blisko 200 firm, m.in. topowe korporacje – Amazon, Bayer, Energa, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje wsparcia biznesu, jak Invest In Pomerania czy Agencja Rozwoju Pomorza, startupy.

OBC zapewnia rezydentom optymalne warunki rozwoju. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych w kompleksie wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe.

 

rozmiar: 59.7 KB, typ: png
dodano: 20 czerwca 2017
rozmiar: 559.5 KB, typ: png
dodano: 20 czerwca 2017
rozmiar: 281.2 KB, typ: pdf
dodano: 20 czerwca 2017