22.06.2017, 16:16

Stylowa niespodzianka z okazji Dnia Taty od Olivii

Katarzyna Halicka
PR Manager
Olivia Business Centre
mobile: +48 533 309 771

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca Olivia Business Centre zaprasza wszystkich panów (i nie tylko) na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Taty. Będzie coś o męskich modzie i urodzie, o własnym stylu oraz dobrym smaku. I o tym, jak się dobrze strzyc czy golić oraz jak przygotować brodę, by móc ją dobrze wyczesać. Popołudnie doprawione zostanie… odrobiną magii.

Tajniki męskiego świata zgłębią Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski i Mikey barber, ceniony i utalentowany gdyński barber z Old School BarberShop & Tattoo Ink. Gości zaskoczy (i na pewno oczaruje) znakomity performer, iluzjonista Pan Li, którego warsztat artystyczny jest połączeniem kunsztu i luzu.

Na gości spotkania czekać będą zatem m.in. pokaz barberskiego rzemiosła, magiczne show oraz atrakcyjne nagrody w konkursie.

DzienTatyOBC.png

  • Miejsce: Olivia Sky Club (Olivia Tower)
  • Data i godzina: 23 czerwca (piątek), 16:30
  • Liczba miejsc ograniczona, goście proszeni są więc o wcześniejsze przybycie.

Dr Michał Będźmirowski – wykładowca akademicki, doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie; specjalność: bezpieczeństwo narodowe. Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa oraz książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”.Twórca projektu Modny Tata

Mikey barber – barber z trzynastoletnim doświadczeniem. Po 14 latach podróży po Europie, wrócił do Polski, by założyć Old School BarberShop & Tattoo Ink. Miłośnik dobrej muzyki podróży motocyklem.

Pan Li – zawodowy iluzjonista z przygotowaniem aktorskim, oratorskim i trenerskim. Swoje umiejętności doskonalił u światowych sław, jak Gazzo, Luke Jermay i Andi Gladwin. Talent i nieposkromiona pasja pozwalają mu nieustannie zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami. Oficjalna strona artysty.

Olivia Business Centre jeden z najciekawszych wielofunkcyjnych projektów biurowych w Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku. Obecnie biura wynajmuje tu blisko 200 firm, m.in. topowe korporacje – Amazon, Bayer, Energa, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje wsparcia biznesu, jak Invest In Pomerania czy Agencja Rozwoju Pomorza, startupy.

OBC zapewnia rezydentom optymalne warunki rozwoju. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych w kompleksie wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe.

rozmiar: 296.9 KB, typ: pdf
dodano: 22 czerwca 2017
rozmiar: 340.4 KB, typ: png
dodano: 22 czerwca 2017