30.06.2017, 12:21

Olivia Camerata – muzyka jest dobra na wszystko

Katarzyna Halicka
PR Manager
Olivia Business Centre
mobile: +48 533 309 771

Już w sobotę, 1 lipca w gdańskim Olivia Business Centre wysłuchać będzie można koncertu największych przebojów z filmów, musicali i operetek. To kolejna, tym razem letnia, odsłona cyklu Olivia Camerata. W programie znane i niezwykle popularne polskie oraz zagraniczne szlagiery m.in. z „West Side Story”, „Księżniczki Czardasza”, „Kotów”, „Doktora Żywago”, czy „Ada to nie wypada”.

Usłyszeć więc będzie można, obok tanga i czardasza, „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”, „Somewhere my love” z filmu „Doktor Żywago”, „Odrobinę szczęścia w miłości” („Ada to nie wypada”) czy „I will wait for you” („Parasolki z Cherbourga”). Ewelinie Wojciechowskiej (sopran), artystce na co dzień występującej w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, towarzyszyć będzie, akompaniując na fortepianie, uznana pianistka, dr Anna Mikolon.

- Kultura wysoka ma w sobie niezwykłą siłę i energię. Niesie ze sobą uniwersalne wartości, podnosi jakość życia, ma też istotne znaczenie dla naszego rozwoju osobistego i, też, zawodowego. Stąd tak duże znaczenie, jakie mają dla nas projekty dedykowane jej wspieraniu i popularyzacji, w tym nasz autorski, Olivia Cooltura. Chcemy, by OBC było miejscem wyjątkowych, inspirujących spotkań, z których czerpią pracownicy Olivii i mieszkańców naszej metropolii mówi Monika Bogdanowicz z Olivia Business Centre, pomysłodawczyni i koordynatorka Olivia Cooltura Cykl koncertów kameralnych w ramach Cooltury zainicjowaliśmy w 2016 roku. Dotąd odbyło się ich już 11. Zapraszamy na Cameratę do Olivii wszystkich zainteresowanych, wydarzenia organizowane w ramach Olivia Cooltura są bowiem otwarte dla szerokiej publiczności.

Olivia Cooltura jest interdyscyplinarnym projektem Olivia Business Centre, służącym popularyzacji i promocji szeroko pojętej kultury, w każdym jej aspekcie. Dedykowana tak pracownikom kompleksu Olivia, jak i mieszkańcom Trójmiasta, Olivia Cooltura z założenia ma integrować społeczność skupioną wokół Olivii oraz służyć budowie i rozwojowi wzajemnych relacji. W ramach Olivia Cooltura od 2016 roku realizowany jest m.in. cykl koncertów muzyki kameralnej i poważnej, Olivia Camerata; organizowane są też inspirujące spotkania autorskie. Gośćmi tych ostatnich byli dotąd m.in. Marek Kamiński, Magdalena Grzebałkowska, Paweł Tkaczyk, Aleksandra Pogorzelska i Anna Miotk.

W gronie partnerów Olivia Cooltura są m.in. Energa (główny sponsor), Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, StaraOliwa.pl, Wspólnota Gdańska, Restauracja Lobster (OBC).

Wydarzenie jest nieodpłatne. Wstęp wymaga uprzedniej rejestracji.

Rejestracja na wydarzenie

Olivia Business Centre jeden z najciekawszych wielofunkcyjnych hubów biznesowych w Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku. Obecnie biura wynajmuje tu blisko 200 firm, m.in. topowe korporacje – Amazon, Bayer, Energa, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje wsparcia biznesu, jak Invest In Pomerania czy Agencja Rozwoju Pomorza, startupy. OBC zapewnia rezydentom optymalne warunki rozwoju. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych w kompleksie wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje liczne projekty służące integracji pracowników centrum i mieszkańców Trojmiasta. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Rocznie jest ich ponad 500.

rozmiar: 353.2 KB, typ: pdf
dodano: 30 czerwca 2017